FEGY.HU

december 11, szerda, 2019

head

Címlap Nemzetközi események New Yorkban a FEGY

New Yorkban a FEGY

 

New Yorkban a FEGY

 

Tagtársunk, Hajdu Attila a FEGY Polgárőr és Tűzoltó Egyesület, nevében képviselte egyesületünket a New Yorkban megrendezett (World Police & Fire Games) rendőr és tűzoltó világjátékokon

A FEGY képviseletében kollégánk, főhajtással tisztelgett a 2001. szeptember 11-én történt World Trade Center elleni támadásban elhunyt tűzoltó és rendőr bajtársak előtt.

Tagtársunk, online közvetített minket az IRENE nevű hurrikán megérkezéséről, tekintettel arra, hogy pontosan akkor ért oda. Saját tapasztalattal rendelkezik egy katasztrófahelyzet bekövetkezésekor történő védelmi intézkedések sorozatáról, mely nagy segítséget jelent egyesületünk számára. Tapasztalatai jelentős segítséget nyújtanak egy esetlegesen bekövetkező helyi esemény szervezése, irányítása terén. A veszély elmúltával meglátogatta a Word Trade Center emlékparkot, ahol elhelyezte a FEGY Polgárőr és Tűzoltó Egyesület Gyál zászlóját, tisztelegve az elhunyt rendvédelmi dolgozók emlékének.

(Tar Nándor FEGY alelnök)