FEGY.HU

december 11, szerda, 2019

head

Címlap Bűnügyi hírek Fülön csíptük a gázolaj tolvajokat

Fülön csíptük a gázolaj tolvajokat

Hétfőn este jelzést kaptunk, városunk szélén működő építőipari  Kft. -től, hogy a telephelyükön  lévő munkagépekből, "zöld aktivisták" az üzemanyagot próbálják magukévá tenni. Járőreink a jelzés után azonnal értesítették a rendőrséget. A szolgálat a telephelyet átvizsgálta,és felfedezett több gázolajos kannát, amit az elkövetők a helyszínen hagytak. Járőreink úgy tettek mintha nem vették volna észre ezeket és távoztak . Itt nézték el a zsiványok ,mert visszajöttek a zsákmányért . Ugyanis a rendőrök ott maradtak, és a szolgálatunk is a közelben tartózkodott. Miután a horgot bekapták, három személy lett előállítva városunk rendőrőrsén, későbbiek folyamán egy negyedik személy is befáradt, önként az őrsre. Az eljárás megindult ellenük.